O co powinien zadbać producent myjni bezdotykowych?

Na rynku rośnie popyt i zapotrzebowanie na myjnie bezdotykowe. Myjnie te służą do czyszczenia powierzchniowego brudu, olejów i pozostałości z pojazdu bez użycia mydła lub środków chemicznych. Myjnie te mogą być również używane do spłukiwania, a następnie dokładnie wysuszyć zewnętrzną część pojazdu, aby zmniejszyć plamy wody i utrzymać lakier wyglądający najlepiej. W tym wpisie na blogu dowiesz się o tym, jakie cechy producenta myjni bezdotykowych powinny być priorytetem, a także o potencjalnych pułapkach, których należy unikać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat!

Na co producent myjni bezdotykowych powinien zwrócić uwagę

Istnieje szereg cech, które producent myjni bezdotykowej powinien potraktować priorytetowo. Cechy te zadecydują o ogólnej jakości myjni i sprawią, że będzie ona bardziej atrakcyjna dla klientów. Niektóre cechy, na które należy zwrócić uwagę, to: 

  •  Możliwość bezpiecznego czyszczenia samochodu bez użycia chemikaliów lub syntetycznych mydeł. Regularne używanie mydeł syntetycznych może uszkodzić lakier i wykończenie samochodu. 
  • Możliwość dokładnego spłukania i osuszenia samochodu. Używanie środków chemicznych do usuwania wody i brudu z lakieru samochodu jest niepotrzebne i kosztowne.
  •  Możliwość stworzenia własnej strefy mycia, która eliminuje zanieczyszczenie krzyżowe. Zanieczyszczenie krzyżowe występuje wtedy, gdy wnętrze samochodu zostaje zanieczyszczone z zewnątrz. 
  • Możliwość dostosowania cyklu życia roztworu myjącego. Cykl życia roztworu myjącego to czas potrzebny do ponownego użycia roztworu. 
  • Możliwość utworzenia niestandardowego wyświetlacza dla roztworu myjącego. Wyświetlacz zawiera informacje o roztworze myjącym, takie jak poziom pH i moc czyszczenia.
Producent myjni bezdotykowych

Jak producent myjni bezdotykowych musi zadbać o świeżo umyty pojazd?

Istnieje kilka prostych kroków, które producenci myjni bezdotykowej muszą zapewnić. Po skorzystaniu z myjni bezdotykowej. Te kroki zapewnią, że lakier Twojego pojazdu jest odpowiednio oczyszczony i pomogą zapobiec powstawaniu plam z wody. 

– Do osuszenia samochodu użyj ręcznika z mikrofibry. Najlepiej jest osuszyć samochód ręcznikiem z mikrofibry, aby uniknąć smug. 

– Użyj wysokiej jakości pasty lub wosku do polerowania samochodu. Używanie wysokiej jakości pasty lub wosku pomoże chronić lakier przed zarysowaniem, lub uszkodzeniem